جدیدترین ویژگی ها جدیدترین ویژگی ها .

جدیدترین ویژگی ها

هاستphp

هاست php به فضای میزبانی تحت وبی گفته می شود توانایی خواندن زبان برنامه نویسی PHP را داشته باشد. به طور کلی فضای میزبانی به دو بخش تقسیم می شود: هاست ویندوز و هاست لینوکسی. هاست ویندوز فضایی است که برای بارگزاری سایت های نوشته شده با .net طراحی و ارائه شده است. در مقابل، بهترین فضا برای میزبانی سایت هایی که با زبان PHP نوشته شده اند هاست لینوکس است.
سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس و جوملا که با استفاده از
PHP نوشته شده اند هم باید روی این هاست ها بارگزاری شوند که اصطلاحا به آن هاست وردپرس می گویند.

خیلی از کاربرانی که به تازگی وارد فضای طراحی وب شده اند برای کاهش هزینه ها به دنبال دریافت هاست رایگان می روند. لازم به ذکر است که این فضا های میزبانی که با هاست رایگان PHP نیز معروفند، حاوی فایل های مخرب بوده و استفاده از آن نتایج خوبی برای سایت شما در بر نخواهند داشت.

تمامی اطلاعاتی که توسط ما وارد فضای وب می شود در فضایی به نام پایگاه داده ذخیره می شود. در ایران اکثرا این فضا را به نام هاست sql می شناسند.

اولین گام برای ورود به این فضای وب خرید دامنه و هاست است. توجه داشته باشید که در انتخاب هاست دقت کافی را به کار ببرید. اگر مخاطبان شما اکثرا در داخل کشور هستند از هاست ایران استفاده کنید. در غیر این صورت اگر تنها جایگاه نتایج جستجو و رفتار گوگل برایتان اهمیت دارد نیز می توانید از هاست خارجی استفاده کنید.


برچسب: هاست php، هاست ویندوز، هاست رایگان، هاستsql، هاست رایگانphp، هاست وردپرس، هاست ایران، هاست خارجی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۴۳:۱۰ توسط:ص.م موضوع: نظرات (0)